Главная елка во Дворце Украина 2017

Новый год 2017 Дворец Украина.jpg
Название: Главная ёлка Украины "Шкатулка желаний" ("Скринька бажань") 2017
Адрес: Национальный дворец "Украина", ул. Большая Васильковская, 103 (ст. м "Дворец Украина")
Дата: 25-31 декабря 2016 и 2-8 января 2017
Время: 11.00, 15.00
Стоимость билета: 90 - 250 грн

Описание:
Перша сцена країни готує дивовижне свято для Ваших діток, для тих, хто ще з заздрісною охотою чекає на магію Новорічних свят!
Це буде весела, насичена, артистична, казкова вистава, у якій візьмуть участь фантастичні герої, молоді та талановиті артисти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.
Разом з нашими казковими героями діти потраплять у чудесні світи, які будуть наповненні пригодами, перевтіленнями з незграб, лінтяїв, буркотунів та нечепур у мрійливих, впевнених у своїх силах, завзятих та бадьорих дітей!
Вимогливі батьки отримають не лише естетичне задоволення від майстерності та артистизму героїв на сцені, а й оцінять повчальний характер новорічної вистави.
А ще, дорогі батьки, ми допоможемо Вам дізнатися про найпотаємніші бажання Ваших дітей! Перед святковою виставою у фойє Палацу ми збиратимемо бажання малюків у магічну скриньку – «Скриньку бажань», яка стане основним атрибутом для наших казкових героїв і на сцені! Таким чином, Ви точно знатимете, що мріють побачити Ваші дітлахи під новорічною ялинкою!
Тож чекаємо Вас у Національному палаці мистецтв «Україна» у цей святковий новорічний час, щоб разом відчути фантастичну магію зими!

Отзывы о прошлогодних представлениях во Дворце Украина в комментариях

Сайт: http://palace-ukraine.com/ru